Powiatowy Konkurs Plastyczny

Organizujemy konkurs plastyczny dla najmłodszych mieszkańców naszego Tomaszowa Mazowieckiego.
Konkurs ten ma na celu promowanie sztuki wśród młodzieży oraz rozwijanie jej kreatywności i talentów.

Zasady konkursu są proste. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z terenu powiatu tomaszowskiego. Temat prac plastycznych jest dowolny, jednak prace muszą nawiązywać do Tomaszowa Mazowieckiego. W konkursie mogą wziąć udział prace wykonane w dowolnej technice plastycznej, takiej jak rysunek, malowanie, kolaż czy rzeźba.

Prace będą oceniane przez jury składające się z doświadczonych artystów i nauczycieli sztuki. Jury oceni prace pod kątem oryginalności, pomysłowości oraz umiejętności artystycznych. Prace zostaną ocenione w dwóch kategoriach wiekowych - dla uczniów szkół podstawowych oraz dla uczniów gimnazjów.

Najlepsze prace zostaną nagrodzone, a ich autorzy otrzymają cenne nagrody oraz dyplomy. Wszystkie prace zostaną zaprezentowane na wystawie, którą będzie można zobaczyć w jednej z galerii sztuki w Tomaszowie Mazowieckim.

Konkurs plastyczny dla młodych to doskonała okazja dla młodych artystów, by zaprezentować swoje talenty i zdolności. Dzięki takiemu konkursowi, młodzież może rozwijać swoją pasję i kreatywność, a także poznać innych ludzi o podobnych zainteresowaniach. Wierzę, że konkurs ten przyczyni się do rozwijania sztuki i kultury w naszym mieście oraz zachęci młodych ludzi do twórczego działania.

Jeśli jesteś zainteresowany wzięciem udziału w powiatowym konkursie plastycznym dla młodych artystów, to masz teraz szansę na zgłoszenie swojej pracy! Aby wziąć udział w konkursie, należy przesłać swoją pracę za pomocą specjalnego formularza kontaktowego, który został udostępniony poniżej.

Zgłoszenie pracy na konkurs plastyczny